Better S.A.F.E. מאשר סליחה

מאת קתי הוסלר
1 ביוני 2020
אתה מדליק את ששת החדשות בשעון ושומע סיפור שגורם ללב שלך לשקוע. חיית המחמד האהובה של מישהו מתה בזמן שהיא מטופחת. מיד, כולם מטילים את האשמה על החתן – בין אם זה מוצדק או לא.

הפרסום השלילי של אירועים כאלה משפיע על כל המטפחים. הבעלים שומעים את הסיפורים הללו ומתחילים לשאול עד כמה חיות המחמד שלהם בטוחים בזמן שהם נמצאים במפעל טיפוח. לפעמים יש זעקה ציבורית כזו שמחוקקים מקומיים ומדינה מסתבכים. חקיקה שמטרתה להסדיר או לרישוי מטפחים הוצגה במדינות בכל רחבי הארץ.

מה כל כך גרוע בזה? מחוקקים בדרך כלל לא יודעים דבר כלל על ענף הטיפוח. פוליטיקאים עוסקים בבטיחות חיות המחמד של בוחרים, כמו שאנחנו, אך זה לא הופך אותם למוסמכים לשלוט כיצד מטפח מפעיל את עסקיהם. נכון לעכשיו, אף מדינה לא מחייבת רישיון של טיפולים, אך הדבר האחרון שאנו זקוקים לו הוא להסדיר על ידי אנשים שאינם מבינים את הענף שלנו.

בחלקו, בגלל המקרים המתרחשים במכוני טיפוח בחמש השנים האחרונות, מחלקת יחסי הממשלה האמריקאית למועדון הכלבים (AKC) הייתה עסוקה מאוד. ל- AKC GR יש צוות של תשעה יחסי ממשלה מלאים ומומחים מחוקקים, כמו גם לוביסטים פדרליים ומדיניים עם ניסיון של שנים בנושאים המשפיעים על ענף טיפוח חיות המחמד.

אחד הנושאים הדחופים ביותר של ימינו הוא בטיחות בטיפוח. אז זו הייתה בראש סדר העדיפויות כאשר Barkleigh Productions ניגש ל- AKC על פיתוח הבטיחות בקורס הסלון כדי לחנך את אנשי הטיפוח על אמצעי בטיחות ופרוטוקולים במקום העבודה שלהם.
פרסומות

בעזרתן של טיפוח ותיק, מייסד המכללה הבינלאומית לקריירות לחיות מחמד ו- AKC ציר את סוזן אלוהי שולאר, Barkleigh Productions ו- AKC עיצבו את AKC S.A.F.E. (בטיחות, הבטחה, יסודות, חינוך) תוכנית טיפוח.

“אף אחד לא מכיר את הענף הזה טוב יותר מהטפחים,” אומרת גב ‘שולאר. “זו הסיבה שאנחנו לא רוצים שהפוליטיקאים יאלצו אותנו להיות מורשים. המטרה של גיבוש S.A.F.E. התוכנית הייתה לתמוך ולהציג את מאמץ הרגולציה העצמית של תעשיית הטיפוח באמצעות חינוך. ”

“כולם מכירים את ה- AKC,” ממשיכה גב ‘שולאר. “זה קיים יותר מ -130 שנה. להיות מוסמך על ידי ארגון ידוע זה מביא אמינות מחודשת למקצועיות שלך. ”

ה- AKC S.A.F.E. התוכנית נועדה לקבוע נהלים סטנדרטיים בתחום הבריאות והבטיחות של חיות המחמד בטיפול שלך ובטיחות בסלון. לאחר סיום התוכנית, מטפחים וסלונים יכולים להיות מוסמכים.

“הבטיחות בקורס הסלון היא מעמד של שלוש חלקים, מקיפים המתמקד בטיפול בחיות מחמד, בריאות, בטיחות, הימנעות מתאונות, מודעות למחלות ותברואה”, קובעת גב ‘שולאר.

“הבעלים רוצים לדעת שחיות המחמד שלהם מטופלות על ידי אנשים מוכשרים ומיומנים במלואם. כל מי שמתקשר עם חיות מחמד – מפקיד הקבלה ועד החתן והטפח – צריך לקחת את ה- S.A.F.E. קוּרס.”

השלמת בטיחות AKC בקורס הסלון מזכה במשתתף לקבל תעודה. לאחר מכן, מטפחים שעוברים בהצלחה את מבחן הקורס הופכים לטיפוח מוסמך בטיחות AKC. בנוסף, אם הם בעלי סלון, ניתן לאשר את הסלון שלהם.

טיפולים יכולים לקחת את S.A.F.E. קורס בתערוכות טיפוח שנערכו ברחבי הארץ או שהם יכולים לקחת את זה ברשת בכתובת www.caninecollege.akc.org/collections/courses-for-groomers.

התוכנית לא מכסה רק את בטיחות חיות המחמד, היא מתמקדת גם בתרגילי סלון שתוכלו להציב כדי להבטיח בטיחות של טיפוח. הקורס מלמד את המשתתפים כיצד להימנע מבעיות או תאונות שעלולות לפגוע ואולי לגרום לך לא להיות מסוגל לעבוד. וכולנו יודעים עד כמה זה יכול להיות הרסני מבחינה כלכלית אם אינך יכול לעבוד.

לימודי המשך הוא מרכיב מרכזי בתוכנית. יש לחדש את אישור החתן כל שנתיים, וניתן לחדש אותו באופן מקוון. יש לחדש את הסמכת הסלון מדי שנה.

כאשר הם שוקלים רישוי, מדינות מסתכלות על חומרי ההדרכה. אם מטפחים וסלונים מוסמכים על ידי ארגון ידוע כמו ה- AKC, הוא מאפשר למחוקקים לדעת שטיפונים עושים כל מה שהם יכולים להיות המטפלים הבטוחים והאנושיים ביותר של חיות המחמד של בוחריהם.

במקרים מסוימים, כאשר התעשייה שלנו מדגימה כי קיימת ויסות עצמי המספקת הסמכה ובדיקה משלה, המדינות היו מסכימות לא לרדוף רישוי.

הגיע הזמן. הגיע הזמן להשקיע בעצמך ובעתידך. השלמת הקורס והפיכת אישור מציגה את לקוחותיך, והקהילה, כי בטיחות חיות המחמד בטיפול שלך היא בעלת חשיבות עליונה.

אתה מקבל תעודה מסגרת והעתק של השבועה שתציג בעסק שלך. AKC S.A.F.E. מטפלים וסלונים מקבלים גם יתרונות מקוונים של AKC CroomerFinder, שאחד מהם הוא פרופיל מטפח או סלון בחינם באתר. זה מאפשר לבעלי חיות מחמדnull