ג’ינה גרשון מדברת על הפסד, כמו גם על גילוי החתול שלה

הרבה אנשים מבינים את ג’ינה גרשון כתמונת קולנוע פורה כמו גם שחקנית טלוויזיה עם תמונות קולנוע כמו כבול, להתמודד עם כבוי, כמו גם נערות ראווה ללימוד הקרדיט שלה. עם זאת, בהתחשב בכך שפרסום ספרה, בדפדף של קליאו, ג’ינה בסופו של דבר הובנה כאדם חתולי.

בדפדף של קליאו: בדיוק איך גיליתי את הכוס שלי כמו גם איבדתי את דעתי הוא סיפור העיפוי של ג’ינה החודשים של ג’ינה בגלל הקליאו החתול היקר שלה, לאחר שעוזרה איבדה את החתול תוך שהוא לוקח אותה לחתן בלוס אנג’לס.

הייתה לי אפשרות לדבר עם ג’ינה באמצעות טלפון בשבוע שעבר בזמן שהיא הייתה בטיול לקידום ספרה במיאמי.

הדאגה הראשונה שלי הייתה, כמובן, בערך באותה תקופה של חודשיים בחייה כשקליאו הייתה נעדרת. אמרתי לג’ינה שיש לי תקופה קשה במיוחד לקרוא את הקטעים של ספרה, למרות שהדמויות המוזרות שג’ינה נתקלה כמו גם את הטכניקות הלא -אורתודוכסיות שהפעילה בפעולה הנחושה שלה בגלל החתול היקר שלה סיפקו קצת הקלה קומית. “זו הייתה תקופה אומללה”, הצהירה ג’ינה. “משפחה כמו גם חברים היו תומכים באמת, עם זאת באמת לא ראיתי הרבה אנשים במהלך אותה תקופה. הייתי חד-אופקי בדבר אחד בלבד: הייתי צריך לגלות את קליאו. ”

אחד האנשים היחידים שעשויים להרגיע אותה באותה תקופה נוראית היה ארתור, איש העיתון, אותה היא נתקלה לראשונה בשעה 4:30 בבוקר אחד בחלק לא כל כך מלוח בלוס אנג’לס.

לפתע, מתוך החושך, הגיח בחור גדול. גבר גדול, שחור, מיוזע במקצת. בטח נבהלתי, עם זאת הייתה לו נוכחות כל כך מרגיעה, עם פרצוף כל כך חביב, יפה, אבאט, שפיצחתי “אני מנסה למצוא את החתול שלי! לא ראית כל סוג של חתולים שחורים שמתרוצצים בשום סוג של סיכוי? ”
“אההה, את האישה עם הכרזות מסביב? שהקיטי שלך? ”
הוא היה כל כך נפלא שפשוט הינהנתי כמו גם התחלתי לבכות. זרועותיו הענקיות עטפו אותי כשהוא חיבק אותי בחום.
“שם, שם עכשיו. אתה לא דואג, מותק. נגלה את הקיטי שלך. ”

למרבה המזל, עשר שנים לאחר מכן, קליאו בן ה -15 חי את החיים הגדולים. שאלתי איך נראה לו יום רגיל. “הוא מעיר אותי או את בן זוגי מתישהו בין 4 כמו גם 5 בבוקר,” הצהירה ג’ינה. “ואז הוא חוזר לישון. אחרי שהוא אכל את ארוחת הבוקר שלו, כמובן. ” קליאו תאכל ארוחת בוקר שנייה כשג’ינה כמו גם בן זוגה קם. “קליאו ישנה הרבה במהלך היום. הוא מתבגר, כמו גם הוא האט הרבה. ” בין התנומות, קליאו אוהב להסתובב עם אנשים שהוא מכיר.

זה לא טריק שאני לא אוהב את המונח “ליידי חתולים”, כמו גם שאלתי את ג’ינה בדיוק איך היא מרגישה בעניין. היא מסכימה איתי שהמונח מנוצל לרעה. “זה מעלה תמונה של הגברת הזו שחיה עם חתולים רבים, כמו גם הדברים לא כל כך נקיים, כמו שהיא אף פעם לא מדברת עם אף אדם עם פרט, אולם החתולים שלה”, הצהירה ג’ינה. היא הוסיפה “אתה אף פעם לא שומע אנשים שאוהבים את הכלבים שלהם שנקראים ‘ליידי כלבים מחמד משוגעים’. אני לא גברת חתולית. אני אדם חתולי. אני אוהב חתולים. אני מישהו שחתולים מכירים כאחד משלהם. ”

שאלתי על התקליטור של ג’ינה, כמו כן תחת הכותרת “ב Browse of Cleo.” התקליטור יצא מתוכנית הגברת האחת של ג’ינה, כמו גם נועד במקור לכותרת “ילדת חצות”. “המוזיקה עוסקת במערכות יחסים דפוקות, כמו גם על ניסיון למצוא אהבה”, הצהירה ג’ינה. “התחלתי לספר את הסיפור (של הדפדוף לקליאו) בתוכניות שלי, כמו גם אנשים באמת נכנסו לזה. הסוכן שלי הציע לי לחבר את זה כסיפור קצר לסינגלים של קינדל, או משהו כזה, כך עשיתי. ” הסוכן שלה באמת אהב את הסיפור, כמו גם הראה אותו לספרי גות’אם. זמן קצר לאחר מכן, ג’ינה גילתה את עצמה בעסקת ספרים.

ג’ינה נמצאת כעת בטיול לקידום ספרה – אולם ללא קליאו. הוא לא אוהב לטייל, כמו גם מעדיף לחכות לג’ינה בבית בניו יורק כשעבודתה לוקחת אותה ללוס אנג’לס או למקומות אחרים.

מה הלאה לג’ינה כמו גם לקליאו? “הייתי רוצה לגלות משימה בניו יורק,” הצהירה ג’ינה. ניו יורק נמצאת בית של השחקנית כבר המון שנים. “הייתי רוצה להיות מסוגל להישאר במקום אחד.” אני די בטוח שגם קליאו רוצה את זה.

למידע נוסף על ג’ינה, אנא עבור אל ginagershon.com.

קרדיט צילום: צילום דבורה אנדרסון, המשמש באישור.

אינגריד קינג

אתה יכול להיות כמו:
סקירה: בדפדף של קליאו מאת ג’ינה גרשון

קליאה סיימון מדברת על חיבור תעלומות עם נושא חתול

אימוץ לאחר איבוד חתול

«Petties 2012: גביע כמו גם דיבור קבלה
עצי חתול הרים גירוד אנכי אלוף פרסום »

2 הערות על ג’ינה גרשון מדבר על הפסד, כמו גם לגלות את החתול שלה

ברנדט אומר:

2 בנובמבר 2012 בשעה 15:55

איבדתי את סטנלי ליום אחד כמו גם זה היה מספיק. אני כל כך מרוצה שאחרי חודשיים היא עדיין הצליחה לגלות את קליאו, כמו גם אני יכול לומר שאצטרך להדביק את זה כדי לגלות onull