סקירת ספרים: P.S. מה שלא אמרתי – נערך על ידי מייגן מקמוריס

חברויות נשיות הן כמה מהקשרים הנפלאים, החזקים ביותר, ובמקרים מסוימים מסובכים בחייהן של נשים. האם אי פעם היה לך משהו שרצית לומר לחבר, אבל לא יכולת? האם אי פעם רצית שתוכל לחזור אחורה בזמן לומר משהו שלא עשית? ב- P.S. מה שלא אמרתי, מייגן מקמוריס מפגיש אוסף של מכתבים שלא נוגדו על ידי מגוון רחב של סופרות לחברים גם עדכני, עבר ונפטר, מכסה, במילות העורך, “BFFs, תזזית וכל מה שביניהם. ”

מהגעתנו של ג’קלין מיטצ’ארד על סוג הידידות שהיא כה אינטנסיבית שהיא שורדת אפילו תקופת שתיקה של חמש שנים, ועד המכתב האחרון של קריסטינה רייט על ידידות עם אישה מבוגרת שהתרחשה כמעט לחלוטין באמצעות מכתבים , לתרומתו של מקמוריס עצמה את מה שדיאן תעשה לגבי סוג הידידות האמיתית שנמשכת, P.S. מספק הצצה למחשבות ורגשות הפרטיים של הכותבים. כל קורא, ללא ספק, ימצא הקבלות לחייה שלה – לזכור את חבר בית הספר בכיתה שעבר ברחבי הארץ, אך עדיין נותר זיכרון תוסס, או חבר המכללה שנשאר חבר מהימן למרות קשר נדיר.

ספר זה יעזור לנשים להבין טוב יותר את כמה מהחברויות המסובכות שלהן, ואולי, להציע את ההשראה ליצור קשר עם חברים אבודים ארוכים, אך לא נשכחים. זה בוודאי יהפוך את הקוראים לאוצר חברויות משלה, ואולי ישמשו כמצביע שתמיד עדיף לומר את מה שאתה צריך לומר בזמן שאתה עדיין יכול, במקום לחכות עד שיהיה מאוחר מדי. אוסף מדהים, ספר זה צריך להמשיך בקריאה של כל אישה, ולתנה, לרשימה.

מייגן מקמוריס היא סופרת פרילנסרית שממוקמת בפורטלנד, או. היא העורכת של החבר הכי טוב של הנשים: סופרות נשים על כלביהן ונשות החתול שלהן: סופרות על חבריהן החתולים, וכתבה מדריכים לטייל באורגון ובצפון -מערב האוקיאנוס השקט. הטור בחוץ שלה, מוטעה מוטעית, מופיע באורגני. מייגן כתבה גם עבור פשוט, זוהר, מנחה אור, מניעה, כושר, עצמי, יום האישה, וצורה, בין היתר. למידע נוסף על מייגן, עיין באתר שלה.

ואיפה, אתה יכול לשאול, האם חיבור החתול כאן? בנוסף להיותו העורכות של נשות החתול האנתולוגיה הפנטסטיות: סופרות על חבריהם החתולים, מייגן הציעה גם אישור פנטסטי לסיפור של באקלי:

“לאלו מאיתנו שחושבים – או יותר, יודעים – שלחתולים יש דבר או שניים להדריך אותנו בחיים האלה, תעריך את סיפורו של אינגריד קינג על החתול שלה באקלי.”

תודה, מייגן!

אינגריד קינג

אולי תאהב:
סקירת ספרים: ממש מושלם, בעריכת מרי א. שפר

צילום חיות מחמד – ראיון עם מייגן לי מ- Paws ו- Claws Photography

סקירת ספרים: צער טוב – מציאת שלום לאחר אובדן חיות מחמד מאת סיד קורפי

«10 רשימות 10 המובילות לאוהבי החתולים
הצעות לבטיחות ליל כל הקדושים לבעלי החיים שלך »

2 תגובות על סקירת ספרים: P.S. מה שלא אמרתי – נערך על ידי מייגן מקמוריס

אינגריד אומרת:

21 באוקטובר, 2009 בשעה 19:30

ההנאה שלי, קריסטינה – תודה שעצרת ליד.

תשובה

קריסטינה רייט אומרת:

21 באוקטובר, 2009 בשעה 18:28

תודה על הביקורת היפה!

תשובה

השאיר תשובה לבטל תשובה
כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות נדרשים מסומנים *
תגובה *
שם *

אימייל *

על ידי השארת תגובה, אתה מסכים עם איסוף הנתונים שלך באתר זה לפי שלנו
מדיניות פרטיות.
*

הודע לי על הערות מעקב באמצעות דואר אלקטרוני. אתה יכול גם להירשם מבלי להגיב.

Δ