בקרת פרעושים וקרציות טבעית

כמעקב אחר הפוסט האחרון שלי על הבדיקה המוגברת של ה- EPA של מוצרי פרעושים ופרלתיים נקודתיים לחיות מחמד, ניסיתי למצוא אלטרנטיבות טבעיות יעילות באותה מידה כמו הכימיקלים מוצרים מבוססים. לרוע המזל, לא מצאתי שום דבר שנוח לי להמליץ בלי הסתייגויות, אבל חשבתי שאשתף אתכם בממצאים שלי כדי שתוכלו לקבל החלטות מושכלות משלכם.

מוצרים טבעיים רבים מורכבים משמנים אתרים כמו שמני Pennyroyal, עץ התה או הדרים. בדרך כלל שמנים אתריים אינם בטוחים לשימוש סביב חתולים. זה הפך לנושא שנדון בחום בחוגים הוליסטיים. למרות שאנשי מקצוע או ספקים של שמנים אתרים יטענו כי המוצרים או הטכניקות שלהם בטוחים לחלוטין עבור חתולים, נותרה העובדה כי לחתולים יש פיזיולוגיה מיוחדת ומעבדים שמנים אלה באופן שונה ממינים אחרים. שמנים מסוימים יכולים אפילו להיות קטלניים לחתולים. אני לא ממליץ על שימוש בשמנים אתרים סביב חתולים.

נראה כי שיטות בקרת הפשפשים הטבעיות הבטוחות היחידות הן כדלקמן:

מסרק פרעושים טוב עם שיניים מרווחות היטב. סרקו את חיית המחמד שלכם מדי יום בעונת הפשפשים והפילו את כל הפרעושים שתמצאו לקערת מי סבון כדי להרוג אותם.

לרחוץ את חיית המחמד שלך בשמפו עדין כמו שיבולת שועל. אל תשתמש בשמפו פרעוש קיצוני, להרבה מהם יש כימיקלים.

ואקום ואקום ואקום. נתקלתי בהצעה אחת לחתוך צווארון פרעושים קונבנציונאלי ולהכניס אותו לתיק של שואב הוואקום – על פי הדיווחים זה יהרוג כל פרעושים חיים, ביצים וגלימים שאתה מאבק. אני לא יודע בוודאות שזה יעבוד, אבל זה היה הגיוני בצורה מוזרה.

הוספת שמרים של Brewer לאוכל של חיית המחמד שלך עשויה לעזור להרתיע את הפרעושים מהצמדת חיית המחמד שלך.

מפזרים אדמה דיאטומית בחצר שלך כדי לקצץ באוכלוסיית הפשפשים. כדור הארץ דיאטומאוס הופך גם רוצח חרקי מזווה טבעי נהדר, הוא עובד עבור כל החרקים. על פי הדיווחים, זה בטוח סביב חיות מחמד, אך אל תפזר אותו ישירות על חיית המחמד שלך!

לא הצלחתי למצוא מידע על דוחי קרציות טבעיות.

בסופו של דבר, זה מסתכם בשקלול הסיכונים של מוצרי פרעושים וקרציות קונבנציונליים כנגד הסיכונים של בעיות הבריאות הנגרמות על ידי פרעושים וקרציות. המון חיות מחמד משפחתיות משתמשות במוצרי פרעושים וקרציות מבוססות כימית בבטחה וללא בעיות במשך הרבה שנים. דלקת דרמטיטיס ואנמיה של מגע פרעושים הם בעיות בריאות לא נעימות הפוגעות לחלוטין באיכות חייו של חיית המחמד. מחלת ליים יכולה להיות נכה, ובצורתו הגרועה ביותר (Lyme nephritis) היא יכולה להרוג.

אינגריד קינג

אולי תאהב:
בקרת פשפשים טבעית ולא רעילה

EPA מגביר את הבדיקה של מוצרי פרעושים וקרציות לחיות מחמד משפחתיות

סקירת ספרים: בקרת פשפשים טבעית לחתולים מאת ליז איסטווד

«האם כלב החתול או המחמד שלי יכול להשיג את שפעת החזירים?
מפחד משפעת החזירים? אל תהיה. »

הערה אחת על פרעוש טבעי ובקרת קרציות

טרי וחתולי הפרווה אומרים:

10 במאי, 2009 בשעה 21:49

פוסט נהדר. בדיוק מה שהייתי אומר … אם היה לי זמן!

תשובה

השאיר תשובה לבטל תשובה
כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות נדרשים מסומנים *
תגובה *
שם *

אימייל *

על ידי השארת תגובה, אתה מסכים עם איסוף הנתונים שלך באתר זה לפי שלנו
מדיניות פרטיות.
*

הודע לי על הערות מעקב באמצעות דואר אלקטרוני. אתה יכול גם להירשם מבלי להגיב.

Δ