שיטת קליפר נכונה

מאת מישל אוונס
17 במאי 2016

“היי גברת אוונס. הייתה לי הזדמנות ללכת לטיפוח המהירות שלך עם שיעור סגנון ב- Groom Expo West. ציינת שיטת גזירת כלבי חיות מחמד מתאימה עם זאת לא הרחיבה. אני מדריך חדש בבית ספר לטיפוח אזורי. אני מגלה שקשה לתאר שיטות גזירה מתאימות לתלמידים. האם יש לך סוג של מילות חוכמה? ” – רונדה ל.

היי רונדה. שיטת גוזז מתאימה מובנת מאליה. אפילו מטפחים מתקדמים גילו שגרות גרועות שמביאות להם את הזמן ולכן כסף. יש המון שיטות שונות לשימוש בקוצץ. ההמלצות שלי בעמודה זו יתקשרו לשמירה על הלהב על העור, כמו גם להחיל את המשיכות שלך בכיוון שהמעיל טמון. אני לא אסביר רפרוף, מיזוג או שימוש במערכת ואקום בעמודה זו.

ישנן מספר מלכודות לעבודות גוזז נהדרות: הכנת מעילים גרועים, מניפולציה מסתור רע, לא לחתוך בכיוון שהמעיל טמון, לחץ לא עקבי, לא חופף כל שבץ להב, לחץ לרוחב לא שוויוני, מהירות סטוק לא עקבית, כמו גם להב זווית אם נזכיר כמה.

ראשית אמבטיה נהדרת כמו גם Strike Dry היא קריטית. המלצה על הטור שלי בבעיית פברואר של טיפוח לחתן לקבלת מידע נוסף על הכנת המעילים. מסרק ו/או לנקות את כל המעיל לאחור לאחר השלמת הגזירה של המעיל. התבונן בתוצאות כמו גם שאל את עצמך מה, אם בכלל, ניתן לשפר את שיטות ההכנה כמו גם את שיטות הקוצץ.

הסתר מניפולציה, פשוט לשים, דוחף בזהירות או מושך את העור הנלמד ביד אחת בכיוון ההפוך אליו אתה גוזל ביד השנייה. זה שומר על התנגדות מתמדת על להב החיתוך מהשיער. זה מונע מהלהב לדחוף את העור סביבו עלול לגרום לעבודת גוזז קצוצה כמו גם פגיעה אפשרית בכלב. זה גם מסייע לך למנוע שומני שומני כמו גם אזורים גרמיים. מעכשיו, האמינו לגזירת מעיל כעבודה דו -ידנית. היו זהירים לא למשוך מחצלות למעלה כמו גם להיתפס את העור בלהב.

נסה לחתוך במדויק או במדויק נגד שכבה או צמיחת המעיל. זה נכון שאתה יכול לקחת חירויות כשמדובר בסוג מעיל סטנד-אוף, כמו פודל או פריז ביצ’ון. תהיה לך עבודת גוזז הרבה יותר עקבית אם אתה שיטה תמיד חותך לכיוון שהמעיל גדל. גלה תמונה של כלב חיות מחמד חלק או קצר שיער, כמו גם שינן את שכבת המעיל. זה מצביע על חציית הצלעות כמעט אופקית ולא בשבץ כלפי מטה.

לעתים קרובות מטפחים מבוהלים לשמור על הלהב ליצור קשר עם העור בכל דרך שהיא. לא רק שזה דרישה להיות בקשר עם אולם הוא צריך להיות לחץ אור עקבי במהלך השבץ. זה לוקח תרגול. אם יש לך אזורים שבהם האורך אינו עקבי אתה עלול להיות “צף” באזורים מסוימים במקום לשמור על לחץ אור קבוע.

הקפד לחתוך את המעיל במכות חופפות. מכיוון שאורכים שונים כמו גם עובי הזנת מעיל עם הלהב באופן שונה, פסים גוזלים באופן אקראי למעיל מקשים על קבלת חתך אחיד. על ידי חפיפה של כל שבץ להב על ידי שליש עד מחצית אתה מונע את רכסי המעיל הקובעים מהאזורים שבין שבץ מוחי. רכסים אלה קשים להתמזג כך שהם הוצאות זמן, ולכן כסף.

לחץ רוחבי לא אחיד הוא כאשר קצה אחד של הלהב שלך נוגע בעור, אולם הקצה השני אינו. זה מתרחש הרבה על צלעות. נראה כי הרבה חתנים נהדרים ליישם לחץ עקבי כמו גם מהירות בקו/החלק האחורי של הכלב. נסה לשמר את השיטות הנהדרות הללו לכל שבץ.

מהירות שבץ לא עקבית היא כאשר חתן מתחיל במהירות רבה כמו גם בשיטה, כמו גם מקציף את הקוצץ עם סוף השבץ. זה מתרחש לעתים קרובות כאשר מטפח מתמזג לאזור ארוך יותר, אולם הוא יכול להתרחש בכל מקום. סימני גוזז מסוג Checkerboard מגיעים מהזזת הלהב עם המעיל מהיר יותר ממה שהלהב יכול לחתוך בהצלחה.

זווית הלהב חשובה ביותר. תלוי באורך כמו גם בעובי המעיל כמו גם בסגנון הלהב, תרים או יקטין את גב הלהב. הלהב יכול למנות בכל מקום, החל ליצור קשר מלא עם העור ועד רק לקצה החיתוך של הלהב הנוגע בעור. המטרה היא להבין ו/או לגלות את הזווית שהמיטב מתאים למעיל כמו גם להיות עקביים.

לבסוף, הקוצצים שלך צריכים להיות במצב עבודה נהדר. שירות את הקוצצים שלך מדי חודש או יותר, תלוי בשימוש. כמו כן שמור על הלהבים שלך נקיים כמו גם משומנים. חיי מנוע הקוצץ שלך תלויים בדיוק עד כמה פשוט הקוצץ לקצץ את מערכת החיתוך לאחור כמו גם קדימה. כמו כן, וודאו שהלהבים שלכם במצב נהדר, אינם חסרים שיניים, כמו גם חדים. מאמצים אלה יספקו לך גימור חלק יותר.

אני מקווה שזה מסייע לך להראות mucH טכניקות גוזז טובות יותר. ✂

אני מרובה-מיטב-מופע כמו גם החתן הכי טוב. אני מקבל המון פרסי Barkleigh Honors. אני מכסף כמו גם מדליית זהב עבור GreoMteam USA. אני אלוף השנה של כלב המחמד של חיות המחמד. אני מורה לחברת אנדיס קליפר. הייתי חונך כמו מורה לטיפוח בהתחשב בכך ש -2000. כמו גם אני מטפח להתפרנס, בדיוק כמוך. אנא שלח חששות ל- michell@groomingtutor.com

סה”כ

30

מניות

28

0

2

0

0

פרסומות