הופך חיוני: בדיוק איך להגן על השירות שלך

מאת Khris Berry
1 ביולי 2020
שנת 2020 הייתה מלאה בהרבה שיעורים – לא התגלו בצורה נוקבת כאלו שחוו בעלי שירותים קטנים. השנה הראו המון מטפלים כמו גם בעלי שירותי טיפוח כי היה צורך בשינוי בשירותיהם כמו גם בשוק הטיפוח בכללותו.

בקיצור, אין כמו מגיפה שתגרום לך לחשוב מחדש ולהעריך מחדש את העסק שלך. מתוכנית שירות למבנה שירות יסודי, מתמחור ועד איוש, כל היבט של מכון היופי של הטיפוח מתבונן על ידי בעלי שירותי טיפוח חכמים על סמך שיעורים שהתגלו כמו גם על ניסיון שנצבר במהלך החודשים האחרונים.

אחד ההיבטים המכריעים שעלו במהלך 2020 היה אילו שירותים חשבו על חיוניים. החלטות אלה הובאו על ידי הרשויות הממשליות – לפעמים אזוריות כמו גם פעמים אחרות ברחבי המדינה, תלוי בתרבות המחוקקת בה אתה גר. בעוד שחלק מהטפחים הוחזרו בכך שהיו מחויבים להיסגר (ולכן נחשבים לא חיוניים), במציאות, מדובר בתנאי חברה ממשלתיים המסייעים לקבוע קביעות לגבי בריאות הציבור ובריאות כמו גם בטיחות. הייעוד המוקצה של העסק שלך על ידי חברה ממשלתית אינו מדבר עם התשוקה שלך, השירות שלך או הערך שלך ללקוחות שלך. היו משתנים בכל מחוז, מחוז, עיר כמו גם ציין על סמך ממשל אשר הפכו קצבאות לשירותי חיות מחמד מסוימים להישאר פתוחים.

פוסט -קוביד, זה יכול להיות צעד חכם לבחון אילו שירותי חיות מחמד באזור שלך נחשבו על חשובים כמו גם לפתח תוכנית שירות חדשה הכוללת את אותם שירותים שנחשבו להם חשובים (והרחיבו את טביעת הרגל של השירות שלכם).
פרסומות

בואו נסתכל על כמה מהשירותים או התכונות שאתה עשוי לחשוב על תרומה לשירות שלך, אשר ביצע נכון, עשוי להגביר את הכנסותיך בנוסף למגוון שלך כמו גם למגוון השירותים.

שירותי מעונות יום

יישובים מסוימים אפשרו לשירותי מעונות יום לחיות מחמד להישאר פעילים במהלך COVID – 19 לשירות את צרכיהם של המגיבים הראשונים מאוד. ישנם שיקולים רבים – מפיקוח מתאים לשטח רצפה – אך כאשר השירות הזה מתאים לעסק שלך, זה יכול להיות מקור הכנסה פנטסטי נוסף. שיקולים אחרים כוללים איוש, טיפול מתאים לכלבים, שירותים מקובלים וכן ניסיון בניהול חיות מחמד משפחתיות בסביבת חוץ. האם אתה מוכן לטפל בשינויים בין כלבים, זרם חדש של לקוחות וכן מגביר חרדה על מתקני העסק שלך?

מצד שני, מעונות יום הם תוספת מבורכת עבור לקוחות שאוהבים להציע לחיית המחמד שלהם הזדמנות לקיים אינטראקציה חברתית עם כלבים אחרים. מעונות יום משתמשים בשגרה הרבה יותר שנבעטה בחזרה עבור מטפחים כאשר משתמשים בתוספת – מכיוון שהכלבים עולים הרבה יותר מהיום שלהם בסלונים שלנו. בנוסף, מטפחים שכבר משתמשים בטיפול כל יום בחיות מחמד משפחתיות בזמן שהבעלים עובדים יכולים להשתמש במהירות במעון יום כשיטה לייצור רווחים מהנוחות.

הוספת קמעונאות

כשעוברים על הוספת שירותים, הקמעונאות היא קינג. פשוטו כמשמעו, שוק זה הוא אלוף המכהן של קוביד – 19 מכיוון ששירותי קמעונאות לחיות מחמד נחשבו חשובים לאומיים. חיות מחמד משפחתיות נהנות מתפאורה חדשה ומוגבהת בבית, כמו גם מחוקקים שלנו, הכירו בכך על ידי הבנתם כי בעלי חיות מחמד חייבים לקבל גישה ללא הפרעה לרכישת ציוד חיות מחמד הדרוש. אחת השיטות הפשוטות ביותר לגיוון מכון היופי שלך היא לתכנן מחדש את תוכנית השירות שלך לכלול קמעונאות.

אמנם לא לקלוש הלב, אך עולם היותו סוחר אסור לזקוף עד עד שתעשו שיעורי בית כמו גם מאורגנים כראוי. האם יש לך איוש המאפשר שירות מתאים, בקרת מניות, קניית ניהול וכן שירות לקוחות פונה קדמית? האם יש לך שטח מספיק כדי להציג מוצרים כראוי? מה לגבי אחסון למלאי מוצרים? האם יש לך מספיק תנועה ברשת ברגל בסלון שלך? האם יש לך כרית כספית מספקת כדי להתמודד עם הזמנה כמו גם מלאי מוצר בנוחות? האם יש לך מערכת נקודה ממכירה במיקום כמו גם נוח לך לנהל מס מכירות כמו גם דיווח?

אלה פשוט הרעיון של קרחון השיקולים שעליך לשקול. עם זאת, פיתוי של שמירת הדלתות שלך פתוחות במהלך בריאות הציבור ובריאות כמו גם משברי אבטחה עשוי להספיק בכדי להצדיק את חקירת הקמעונאות.

אסור לעשות מחדש את תוכנית השירות שלך בגחמה. הוספת כל סוג של שירותים חדשים לשירות הקיים שלך חייבת להתבצע במחשבה, תכנון כמו גם שיטה כדי לוודא שאתה מבין את החוויה החדשה הזו שאתה מבצע. היתרונות של גיוון השירות שלך מעולם לא היו גבוהים מעכשיו. כמו גם שיעורים אלה שגילינו שכולנו בשנת 2020 מספקים לבעלי שירותים המון סיבות לבחון שנייה על תוכניות השירות שלנוnull