פודל בקצץ כבש קצר

מאת קתי רוז
25 באוגוסט 2015
פודלים מהווים חלק גדול מרשימת לקוחות הלחם והחמאה הרגילה שלנו. הרבה מהלקוחות הללו רוצים לקצץ תחזוקה קל; גופו של הפודל גזוז בערך סנטימטר, כאשר הרגליים מעט ארוכות יותר. עבור דגם זה שימש לגוף הצמד “0” על המסרק שהונח מעל להב “30”. נעשה שימוש במסרק “A” על הרגליים. ניתן לשנות בקלות את הבחירות הללו בכדי להכיל את הלקוח, אך אנו קוראים לזה לקצץ הכבש הקצר.

זכור כי סוס העבודה הוא הקוצץ. כשאתה עוקב אחר ההוראות שלמטה לצורך מסלול, אתה רק מסדר ומעצב את המעיל, לא ממריא את אורך.

כמו בכל חיית מחמד, הכנה טובה חשובה. אמבטיה יסודית ומיזוג עם שמפו חיות מחמד איכותי, ואחריו ייבוש מכה את המעיל ישר הוא הכרחי. סניטריים, גיזום ציפורניים וניקוי אוזניים הושלמו גם הם לפני הסטיילינג.

איור 1) כאשר להב הקוצץ מרוכז בעין, קליפ מתחת לעיניים בעקבות כיוון גידול המעיל. אורך הלהב וההחלטה לקלץ את כיוון צמיחת המעילים או נגד כיוון גידול המעילים תלויים ברגישות העור של הכלב. עבור מודל זה נעשה שימוש במס ’10 בעקבות כיוון גידול המעילים על המשטח והלחיים ואז כנגד כיוון גידול המעילים על הלוע והשפתיים.
פרסומות

קליפ מהפינה החיצונית של העין לאוזן, שוב בעקבות כיוון צמיחת המעילים. סובב את הקוצץ בכיוון ההפוך וקצץ את פינות העיניים ועצר. מותחים את השפתיים לאחור וקלטו את הלוע מבסיס לקצה האף.

איור 2) בעקבות כיוון צמיחת המעילים, גולשים את שרשרת הגרון ל” v “שעוצרת ממש מתחת לתפוח אדמס או לאורך המשוער של הלוע.

איור 3) תפס את הרגליים והתגלח כנגד כיוון גידול המעילים עד לנקודה ממש מתחת לעצמות שורש כף היד.

איור 4) חתוך את פס הזנב כדי ליצור “V” הפוך. ככל שמערכת הזנב התחתונה, כך יש להניח את הלהקה גבוהה יותר על קבוצת הכלב.

התחל לגזור את הגוף בצוואר, כמה סנטימטרים מתחת לאוקיפוט. המשיכו במורד הצוואר, הגב, האגפים והרכבה התחתונה. הצמד “0” על המסרק שהונח מעל להב #30 היה הבחירה עבור הדגם הזה. אם לכלב יש טבילה גדולה בקו העליון בקמלים, השתמש במצמד מעט ארוך יותר על המסרק מהטבילה קדימה. זה תשתלב מאוחר יותר עם מספריים או מספריים דלילים.

איור 5) המשך באותה להב מעל הקבוצה וגב הירך העליונה לנקודה בערך שני סנטימטרים מעל הוק. “נופל” לפני שזינק לצדי מעיל הרגליים. בנוסף, אם הכלב גבוה להפליא מאחור, אתה יכול להשתמש במסרק קצר יותר מעל הגוש והקרופ.

שנה את Snap on Combs ל- “A”. גולשים במורד החלק הפנימי והחוצה של הרגליים האחוריות, נופלים לפני שתגזלו בחלק הקדמי התחתון של מעיל הרגל האחורית.

איור.

איור 7) מעבר מחלק האחורי של הכלב. עם מספריים ישרים, חתוך את רצועת הזנב היוצרת Bevels בקצוות. השתמש במספריים ישרים כדי ליצור גם קו עליון ברמה.

איור 8) השתמש בגזירה מעוקלת, הפוכה, כדי לגלוש משיכה צנועה. הפוך את המספריים ועקוב אחר התחתון הטבעי לאורך כל הרגליים הקדמיות.

איור 9) חתוך את המעיל העודף מתחת לזנב והירך העליונה, בעזרת גזירה מעוקלת. המשך לסדר את השערות התועשות כדי ליצור ירך מעוקלת ולסיבוב הירך החיצונית. השתמש במספריים המעוקלים בטכניקת סקופ בגב הירך ממש מעל הוק.

המשיכו עם המספריים המעוקלים, אנכית, על פני האגפים. זה יעזור להפחית את הסיכוי למראה “צדדי לוח” בכלוב הצלעות. כדי להדגיש קפיץ צלע בינוני תוכלו להשתמש במספריים המעוקלים כדי להדק מעט את המותניים. השתמש בזהירות כדי לא לעשות זאת יתר על המידה כ”צרעה “או במותניים מודגשות יותר מדי.

איור 10) מסודר ומעצבים את הרגל האחורית לזוויות. הרם את הרגל כלפי מעלה, מתכופף בברך וקצץ היישר אל העיקול בחניקה. לאחר מכן, סובב את המספריים, בעוד שהברך עדיין מורמת ומתכופפת, וקצץ למתיחה.

איור 11) חתוך סביב קרקעית האזיקים ברגליים האחוריות.

איור 12) תפס את הזנב וסרק את מעיל הזנב כלפי מטה לכיוון הקצה. השתמש במספריים מעוקלים כדי לקצץ את הקצוות. כמות המעיל שנשארה ברעיון תבין באורך עצם הזנב. ככל שהעצם הזנב קצרה יותר, יש להשאיר את המעיל הרבה יותר בקצה.

איור .13) הרם את הזנב למעלה, אוחז בקצה. סרק את המעיל למטה לכיוון הבסיס והשתמש בגזזות מעוקלות כדי לסיבוב את שרוול הזנב. לבסוף, מכה את המעיל חיצוני עם המסרק שלך והשתמש בגזז מעוקל כדי ליצור כדור עגול.

איור 14) מעבר לחזית הכלב. השתמש במספריים ישרים כדי לפלוט את השרשרת לצוואר.

איור 15) עומד לקדמת הכלב, הרם מעט את רגלית הקדמה היישר קדימה. מסדר את צידי הרגל לחלק האחורי של הרגל הקדמית. הניחו את כף הרגל לאחור על השולחן וסדרו את השערות הסוערות כדי ליצור parאלל רגליים קדמיות. האשליה צריכה להיות החלק האחורי של הרגל הקדמית המריצה קו ישר לקמלים.

איור 16) התחל לגזום את ה- Topknot על ידי יצירת קופסה מלבנית. התחל את התיבה הזו על ידי הנחת מספריים ישר ארוך אופקית על גשר האף. יש להיות זווית חיצונית מעט חיצונית בגובה 45 מעלות כדי לעזור ליצור מדף מעל העיניים.

המשך לגזום את הקופסה המלבנית על ידי זמירה על החלק העליון של האוזן. שוב, החזק את המספריים זווית מעט כלפי חוץ כדי להימנע מיצירת צורת ראש חרוט.

איור 17) המשיכו בחלקו העליון של האוזן ומשתלבים במחשוף. השתמש במספריים מעוקלים כדי להשתלב מה- Occiput על הצוואר.

איור 18) עם מספריים מעוקלים, סגול את “התיבה” כדי ליצור טופ טופינג מעוגל. התחל במעמד הקדמי ואז מעבר לצידי “התיבה” מעל האוזן. לבסוף, מערבבים את הנקודה הגבוהה ביותר, (ממש קדימה של האוקפוט) לחלק העליון של גב הצוואר.

איור .19) סיים על ידי סירוק ריהוט האוזניים ישר למטה וגזז את הקצוות. האם להשתמש במספריים מעוקלים או ישר יהיה תלוי בהעדפת הלקוח.

“Trim Poodle” זה הוא סגנון קציר נהדר, אך לא מגולח, שנשמר בקלות על ידי הלקוח ועדיין נותן מראה הרבה יותר אלגנטי מאשר “חיתוך המלונה”, שהוא קצר בכל מקום.

שימוש במצמד מעט ארוך יותר על המסרק על הרגליים, ונפילה על החלק הקדמי של הרגליים האחוריות והחלק האחורי של הרגליים הקדמיות, יעזור לכם לשמור על הרגליים להיראות כמו צילינדרים מקבילים. זה גם יסייע לך לשמור על הרגל מאוזנת מלמעלה למטה ולהימנע ממראה עם רגליים של יתד.

סה”כ

76

מניות

52

0

24

0

0

פרסומות