זה לאומי מקלקל את יום הכלב שלך … איך אתה חוגג?

הוסף שיתוף כפתורים לשיתוף ל- facebookfacebookfacebookshare ל- twittertwittertwittershare ל- pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore8

זה החג האהוב על הכלב שלך … 10 באוגוסט הוא לאומי קלקל את יום הכלב שלך! עכשיו אם אתה אוהב את רוב ההורים לחיות מחמד, אתה כבר נהנה לקלקל את הכלב שלך כל יום בשנה. אבל מי לא אוהב קצת פינוק נוסף? היום הוא יום נהדר להעניק לכלבים שלנו קצת אהבה ותשומת לב נוספת להודות להם על האושר והאהבה ללא תנאי שהם נותנים לנו כל יום בשנה.

כל כלב שונה, ולכן לדעת מה הכי מושך לכלבך הוא המפתח לשמח אותו או אותה. האם הכלב שלך הוא כלב פינוק או שהכלב שלך גר לביקור בפארק הכלבים? שאלנו איך אתה מקלקל את הכלבים שלך. הנה מה שחלקכם אמרו לנו:

@1800petmeds אני תמיד אופה להם פינוקים בטוחים כלבים בימי הולדתם! זה היה PB CICE PB & Apple Cookie. #Petmeds pic.twitter.com/2msvzyxr9d

– אמילי רוז (@Emilyrose123) 1 באוגוסט 2013

מחפש כמה רעיונות ייחודיים כיצד ניתן לקלקל את הכלב שלך היום, ולעתיד? חלקם בטוחים לגרום לפוך שלך להרגיש מיוחד במיוחד:

מיטת חיית המחמד האולטרה -קטיפה הקסומה הקסומה היא מיטה מפוארת לכלבים שאוהבים להתכרבל ולהתכרבל או לקנן. זה מגיע בעור דמוי חום או מיקרו -חילול ורוד למדי שיתאים לעיצוב הבית שלך ולסגנון האישי של חיית המחמד שלך, בין אם יש לך זכר מאצ’ו או נסיכה יפה.

מחפש מקום לנקוט בצעצועים של הכלב שלך מחוץ לטווח הראייה אבל עדיין בהישג יד? מיטת האחסון הקסומה של חיית המחמד הקסומה אולטרה קטיפה היא התשובה. זה מספק מקום מסוגנן ונוח לכלבכם לנוח עם פח אחסון מובנה שימושי. השתמש בו כדי לאחסן צעצועים או אביזרים כמו רצועה או שמיכה קטנה.

אתה יודע שמוצרי הסטיילינג הנכונים יכולים לגרום לשיער שלך להיראות במיטבו, מדוע לא לעזור לחיית המחמד שלך להיראות ולהריח את המיטב שלו? שמפו לחיות מחמד מחמד מחמד מנטרל ריחות, עוזר לבנות גוף וגמישות ומשאיר את המעיל נראה מלא יותר. אתה יכול לעזור להפוך כל יום ליום שיער טוב לחיית המחמד שלך.

הידרציה נכונה היא אחד המפתחות לבריאותה הטובה של חיית המחמד שלך. התנועה המסתובבת של מזרקת מים כמו חיית המחמד החלוץ Big Max Premium מסוננת מזרקת שתייה מפתה את חיית המחמד שלך לשתות יותר. מזרקת נירוסטה מסוגננת זו מחזיקה על גלון מים, ומגיעה עם פילטר פחם.

עם זאת אתה בוחר לפנק את חיית המחמד שלך היום, זכור את הדבר היחיד שהכלב שלך חושק יותר מכל דבר שהוא זמן ותשומת לב ממך. אז תן לכלב שלך חיבוק, צא לטיול ארוך במיוחד, או סתם להתכרבל יחד על הספה למשך חצי שעה נוספת.

כפרס נוסף שיעזור לך לפנק את חיית המחמד שלך, אנו מחלקים שלושה בקבוקים של שמפו ראש לחיות מחמד! פשוט השאירו תגובה בין עכשיו לחצות ה -17 באוגוסט ואמרה לנו איך אתה מקלקל את חיית המחמד שלך על ההזדמנות שלך לנצח!

עדכון: מזל טוב לשלושת הזוכים: ויויאן, אמנדה וג’סי. חפש מאיתנו דוא”ל לגבי תביעת הפרס שלך. תודה!