סדרה מקורית של נטפליקס “כלבים”: כוללת את החתן היפני קניצ’י נגאס

מאת רווה צ’וי, מקום בריא
13 בינואר 2019
Docuseries, Dogseries, שוחרר ב -16 בנובמבר, בוחן את הקשר הרגשי הסוגי בין כלבים כמו גם את המטפלים שלהם.

כל אחד מששת הסיפורים האינטימיים בוחן מערכת יחסים דינאמית שונה, עם פרק 4 מוקדש לעולם טיפוח כלבי חיות מחמד תחרותי.

“מספריים למטה”, בבימויו של רוג’ר רוס וויליאמס של Life Animaine, עומד בשני מטפחי כלבים מחמד יפניים מצליחים, קניצ’י כמו גם מיקי, במסעם להתמודד בחתן אקספו ווסט בפסדינה, קליפורניה.

“אני חושב לראות בדיוק איך שופטים מתרבויות שונות מעריכים את הסגנון שלי, כמו גם להגיע לחלוק את הבמה ב- Groom Expo West עם Top Troomers שהערצתי במשך שנים, כמו Feline Opson כמו גם ג’קי בולטון הוא כבוד,” הצהיר קניצ’י על צילומי הסרט התיעודי.
פרסומות

קניצ’י נגאז הוא מטפח כלבי חיות מחמד בעל שם עולמי מטוקיו, יפן. הוא פתח את Bubbles Beauty Parlor בשנת 2004, כמו גם הוא המוביל בייצור הסטיילינג הנוכחי לכלבים.

“אני מושפע מתסרוקות אנושיות כמו גם מהתכונות המיוחדות של הכלב. עם זאת, הרבה חשוב, אני מאמין שהוא באמת מטפח מומחה, אתה צריך לכבד את הישות הפנימית של הכלב, מחשבות כמו גם רגשות. ” הצהיר קניצ’י.

קניצ’י לא מובן רק בגלל הסטיילינג שלו, אולם הוא גם מלמד ימי עיון ברחבי העולם כמו גם הקים המון מוצרים מקוריים משלו. לאורך מסעו לתחרות, קניצ’י שיתף את עושר ההבנה שלו עם סוחר חיות מחמד מבוסס LA כמו גם בחור, מקום בריא, בסמינר במיקום שלהם בפארק הנקוק. השניים מקיימים מערכת יחסים ארוכה, כאשר קניצ’י חוזר מדי שנה להציע לרעיונות הסטיילינג של המטפלים שלהם כמו גם לשתף את הטרנדים הנוכחיים.

בפרק, גם קניצ’י וגם מיקי מתמודדים עם קרב עליון כאשר הם נתקלים בשופטים אמריקאים שבאמת גם באופן פיגורטיבי לא מעדיפים להבין אותם.

“מה שאני רוצה שאנשים יראו מהתיעודי הוא (זה) אני מייצר קשר עם הכלבים שאני מטפח, לא רק כשאני לבד בסלון שלי, עם זאת הרבה יותר משמעותי כאשר מתמודד כמו גם כלב המחמד מספק אותי על פעם ראשונה, “שיתף קניצ’י למדריך טיפוח אזור בריא, קוקו פוקאיה.

הקפידו ליהנות מהפרק כולו כדי לא רק לראות אם קניצ’י כמו גם מיקי מיקי בתחרות, אולם גם כן לגלות הרבה יותר על סטיילינג יפני כמו גם על השפעתו בעולם הטיפוח.

סך הכל

974

מניות

974

0

0

0

0

פרסומות