תרופות PetMeds® לזיהומים באוזן כלבים לחיות מחמד

הוסף את השיתוף של כפתורי כפתורים ל- Facebookfacebookfacebookshare ל- twittertwittertwittershare ל- pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore25

השבוע אנו מדגישים שאלות שנשאלו על ידי מעריצי הפייסבוק של PetMeds שלנו ונענו על ידי ד”ר דים.

שתי המעבדות שלי מקבלות קרדית/דלקות אוזניים על בסיס קבוע. אני מנקה אותם לעתים קרובות עם ניקוי אוזניים ואז ייבוש קרם. האם יש משהו הרבה יותר שאני יכול לעשות או אולי משהו חזק יותר שאוכל להשתמש בו כדי להיפטר ממנו לחלוטין?

אחת הבעיות הדרמטולוגיות המרתיעות הנפוצות ביותר בחיות המחמד המשפחתיות שלנו היא הישנות של דלקות שמרים ואוזניים חיידקיות במיוחד אצל כלבים. בדרך כלל זה יכול לגרום לבדיקות וטרינריות חוזרות ונשנות, כמו גם להגביר את אי הנוחות והכאב בקרב חולים שנפגעו.

תסמינים של דלקות אוזניים בחיות מחמד משפחתיות יכולים לכלול:

טלטול ראש מוגזם

גירוד אוזניים

ריח/פריקה מתקדמים

אדמומיות/דלקת של תעלות האוזן

בעוד שטיפול במנקים אוזניים ואנטיביוטיקה מרשם אקטואלי כמו Mometomax או Otomax נקבעים בדרך כלל, המצב בדרך כלל חוזר ונשנה בעת הפסקת התרופות או זמן קצר לאחר מכן. במקרים אלה חשוב מאוד לעבוד עם הווטרינר שלך בזיהוי גורמים בסיסיים לדלקת אוזניים חוזרת ונשנית כמו אלרגיות לשאף/מגע, אלרגיות למזון, גוף זר או שיער באוזניים והפרעות הורמונליות כמו תת פעילות של בלוטת התריס.

אלא אם כן היבטים הבסיסיים הללו מטופלים או נחקרים, הבעיה נוטה לחזור. אצל כלבים עם דלקת אוזניים כרונית וחוזרת ונשנית, אני ממליץ בדרך כלל לשומרי בעלי חיים להשתמש לעתים קרובות במנקה אוזניים רחב של קשת כמו ניקוי אוזניים אפי-קוטי או אבץ אוזה על ידי מקסידרם. מוצרים כמו Zymox Otic עם Hydrocortisone יכולים גם לעבוד פלאים על כלבים עם דלקת אוזניים כרונית וחוזרת ונשנית, במיוחד תוך כדי בחינת כמה מהגורמים הבסיסיים המצוינים כאן.

זיהומים באוזניים