מרק קן הציפורים: הרבה ציפורים יקרות קן מרק קן מעדן

מרק קן ציפור הוא בין המעידות הפופולריות ביותר אך הרבה מעדנים מעוררי מחלוקת במטבח מזרחי. הרבה גברים ונשים מוכנים לבלות הון זעיר עם מרק הקן של הציפורים האלה בהתחשב בכך שהם חושבים שאכילה שזה הולך לעזור להם לשמור על ילדותם בנוסף לחיים בריאים יותר וגוף חזק.

המרכיב הייחודי במרק יהיה ש”נוטרי-קולגן “, המסייע בהיווצרות קולגן.

עם זאת, המציאות החריפה היא שאם אתם זקוקים למרק קן הציפורים כדי להפעיל את הקסם שלו, תצטרכו לאכול את המרק הזה לעיתים קרובות – תוך הקצאת קערה קטנה של מרק הקן של הציפורים לא תמשוך את ילדותכם בחזרה או לספק לכם חיים ארוכים מאוד.

כמה מקדמי מרק קן של ציפורים מציינים תזונה רגילה של 10 גרם ליום היא חיונית כדי לקצור את היתרונות.

מהו מרק הקן של הציפור?

ואילו המון כלים יחד עם שמות מושכים נקראים בגלל המראה הגופני שלהם, כמו ביסקוויטים של קן ציפור העשויים מאטריות צ’או מיין ושוקולד מומס ומרק קן ציפור יכול להיות שם מתכון מילולי – אפילו המרק נוצר של ציפור אמיתית קֵן.

עם זאת, אם אתה חושב על קונסטרוקציות הקסם המיוצרות על ידי ציפורי כחול הכוללות מקלות וקש, אז תחשוב שוב.

מרק הקן של בירד אינו סתם מעדן, אולם תערובת רפואית, שנחשבה לסייע בעיכול, מחזקת גם את מערכת החיסון – אולי נקודת המכירה העיקרית שלה – לשפר את הליבידו. אתה יכול להאמין שצריך להיות כמה עלים וגבעולים מיובשים קסמים בקנים האלה כדי להחזיק בכוח מסוג זה, אך תאמין.

קנים אלה מיוצרים למעשה מירוק ציפור, הכולל קשוחים ומיובשים. זה נכון; אם אתם אוכלים קערה של מרק קן ציפורים, אתם משתמשים בקערת ירק (ורכיבים אחרים).

לירוק מרק

מדי פעם אני נתקל בארוחות וחושב, “איזה מוח חולה הגיש את הרעיון הזה במיקום הראשון?” מרק הקן של הציפור נופל בקטגוריה זו.

אני רוצה לפגוש אנשים בחרו לראשונה לנקות על קן ציפור במים מייד, ואז לבחור צואה ונוצות מהקן, ואז להוסיף אותו לקערת מרק עוף, בצל, שרי וביצה, ואז להתחיל לאכול. בבקשה, זה מטורף.

טעם המרק תלוי בעיקר באזור הגאוגרפי של הקן. אני מאוד אוהב קנים שנקטפו קרוב לים.

הם מספקים טעם ים-מערות, צורמים (הציפורים צורכות בעיקר דגי מי מלח, כך שהקנים מלאים בירק, בפיצוץ, גם הם נופלים. זה פשוט הגיוני שהטביעות הרגל היו טעם של האוקיאנוס).

חלק מהשפים אוהבים לצרוך את הטעם החמוץ (ומדי פעם רזה) של המרק הזה. אני מדהים עם זה. מבחינתי, זה טעים רק כמו מרק העוף של אמא המתובל ברוק ציפורים ועסקה נהדרת של כדורים רזים.

זה לא ממש מגעיל כמו שזה נראה-או אולי זה-אבל בכל מקרה שמרק הקן של הציפור אינו בלי הדעות המזחישות.

כל טביעות הרגל הללו של Spittle מיוצרות על ידי סוויפטלטים – ציפורים קטנות ילידי דרום מזרח אסיה השוכנים במקדשים – ונושאים אותם מהפציעות המטורפות הללו את המקצוע של המין, עד למגינת לבם של כל אנשי השימור.

ברור שזה לא מונע מאנשים למלא אותם. הדרישה לכלי קן ציפורים באזורים כולל הונג קונג עולה על המקור, שמסתיים בעלות שוק גבוהה: קילו מאותם קני ציפורים מושכים כ -4,500 דולר (USD), בהתבסס על איכות הקן.

כן, מרק רשת ציפורים מורכב מקן ציפורי סנונית

מרק הקן של הציפור, כפי ששמו מרמז, מיוצר מקן הציפור המהירה הזו שקשה למצוא. הציפור היא ילידת דרום מזרח אסיה, וגם חלקים משלה ממוקמים במקדשים ברחבי דרום אסיה, איי דרום האוקיאנוס השקט וצפון מזרח אוסטרליה.

הוא בונה את עקבותיו אולי לא על עצים עם זאת במערות מוצלות או בגובה מסחרר, בעיקר על פסגות ההר, בטבע.

הוא משתמש בהדקה כדי לתמרן מסביב. As it’s in large need, sailors risk their lives climbing underneath steep terrain to acquire those nests.

Another very crucial fact to remember is that these pieces will need to get plucked at the optimal time following a heap of eggs has hatched, although until the feminine swiftlet lays else or another the nests aren’t deemed worthy and don’t draw remarkable rates. The soup’s taste also is based upon the location.

Pieces of this nest are all kept in a cool, dry location, but are filled with cold water right away until they’re stewed with chicken stock and a bit of cornstarch. The outcome is a thick and hearty soup which looks, feels and tastes just like egg drop soup out of a Chinese takeout joint, just with soft pieces of nest bits (that do not demand much attempt to stir ) instead of egg.

The depth of the soup may imply that the foundation is really spit, but if you realize that is only the cornstarch from the inventory, it emotionally goes easier.

Actually, it goes really basic as, to me, it tasted very fine — without the aftertaste of remorse for having stolen a bird’הבית כדי להעריך את זה.

קן ציפור אכיל

קני הציפורים המשמשים למרק זה לא נמצאים רק בעצים, לא הותירו על ידי בעליהם. קני ציפורים אכילים אלה שייכים לסוויפטלט וגם ציפור קטנה שנראית בדרך כלל בדרום מזרח אסיה.

הסוויפטלט שוכן במערות כהות כמו גם דומה מאוד לעטלפים, השתמש בהדחה כדי לתמרן מסביב.

במקום פטיש וקש, אך המהיר יוצר את הקן שלו מגדילי הרוק הגומי שלו, שנעשה על ידי הבלוטות מתחת ללשון. לאחר מכן הקן מתקשה לאחר שנחשף לאווירה.

הסידור בולט מאוד, יצירה דמוית ערסל ארוגה מקרוב, העשויה מחוטים חזקים שיכולים להיות צהובים, לבנים או אדמדמים. המערה מהודקת לקיר האבן במערה, וכך יכולה להיות קשה לחסל. כמה משיטות הקציר תרכובות מסוכנות במיוחד.

הקנים ממוקמים בדרך כלל בחלק העליון של אספן הקן, צריכים להשתמש בסולם עץ דק מאוד, רעוע, וגם ארוך שהם מטפסים יחד כדי להשיג את הקנים. מכיוון שזה ממש מסוכן, הרבה אספני קנים איבדו את חייהם.

קן הציפורים האכיל עשוי מגדילים של רוק הגומי שלו שנוצר מבלוטות בתוך פיו. הירק מתקשה במגע עם אוויר.

הסוויפטלט יוצר סידור די יוצא דופן של גדילי גדילים בצבע בהיר של גדילי לבן, צהוב וארגמן, תוך שימוש בנוצות וזרדים גם כן, שנשזר אז למערך ערסל.

הקן מנוקה בעזרת כלים מסוימים שמותרים רק את המבנה המזג של הרוק. הקנים היקרים ביותר יהיו האדומים וגם היקרים ביותר.

טיפוח העור באמת טעים ממש כמו מרק עוף!

המרכיב הייחודי במרק יהיה ש”הנוטרי-קולגן “, המסייע בהיווצרות קולגן.

תזונה רגילה של מרק זה (מומחים ממליצים על 6 גרם מדי יום) תביא בהחלט לאנרגיה צעירה הרבה יותר בוודאות. אנשים שחשבו שזה טעים ממש כמו מרק עוף עם טעם מהנה ומרקם דביק.

שיטת הבישול האופטימלית היא הייתה להרתיח אותה מייד ולבשל או לאדים אותה. מיקרוגל או סיבוב מהיר בסיר הגז תורמים להפחתת הטעם, היתרונות שלו ואופי ג’לטיני.

קן הציפור משמש בדרך כלל כחלק בג’לי, ביסקוויטים ואטריות, וגם אורז.

הציפור נחשבת כיום בסכנת הכחדה בכמה מדינות. הקנים נמצאים תחת מחלקת תוצרי לוואי של יצור ונשלטים בקפדנות על ידי קטעים מזון וחקלאות במדינות רגילות, חסרות טעם וילידות. הפאניקה של שפעת העופות H5N1 הביאה גם לאיסור על קני הסוויפטלט.

קושי במציאת קנים הרבה אנשים החלו לחוות את הקנים בבניינים נטושים ובטון.

קצת מחלוקת

מלבד אנשים שמבלים עסקה נהדרת של מזומנים על מרק קן ציפורים, יש מרכיב נוסף בעדינות זו שמוביל למחלוקת: סוויפטלטים הם עדיין מין בסכנת הכחדה, יחד עם הרבה יותר קנים שנבלעים, הסוויפטלטים הקרובים יותר הולכים להכחדה.

סוויפטלטים נמצאים בסכנת הכחדה במיוחד באזורים כמו איי אנדמן וניקובר; תוכלו למצוא מקומות כמו אי דז’ו והינאן בהם ממשלת סין אסרה לאחרונה לקצור בתי ציפורים בהתחשב בכך שסוויפטלטים כמעט נכחדים במקומות כאלה.

בהרבה אזורים, כמו מלזיה ותאילנד, אנשים החלו לחוות את הסוויפטלט לצבור קנים משלהם. חוות אלה משתמשות בבתים ריקים כבתים של סוויפטלט.

רקע של מרק קן הציפורים

המרק המוזר הזה היה חלק מהמטבח ההודי במשך עשרות שנים. אנשים סינים החלו לספוג מרק קן ציפורים ברחבי שושלת מינג ובסיפורים מסוימים, נחשב לז’ן (鄭和 鄭和), שהיה חוקר סיני, דיפלומט ואדמירל סוויפט, היה האדם העיקרי בהיסטוריה שצריך את מרק הקן של הציפור . ”

ישנם טווחים שונים של קן ציפורים – צהוב, אדום ולבן. קן הציפורים האדמדמות ידוע היטב בסינית כ”קן הציפורים האדום בדם “(血燕) ויהיה הנדיר ביותר. יש אנשים כיום שחושבים שקן הציפור האדומה בנוי מזרם הדם של סוויפטלט, אך זה לא נכון בשום דרך.

הסיבה לכך שפרחי הציפור הופכים את “הגלוקוז בדם” בגלל תזונת הציפור הזו המכילה מינרלים נוספים וסוגי הזנה מובחנים.

מצד שני, הסינים (וכמה טייוואנים ואינדונזים) העריכו כי טאקט זה, מעדן מרק זה במשך מאות שנים ואפילו יותר ממיליון עשורים. המרק לא נוצר משום קן ישן יותר.

המרק דורש קן של ציפור המכונה המהיר או המערה במהירות. ציפורים אלה יוצרות קנים מיוחדים הממוקמים לא בעצים אולם במקדשים ברחבי דרום אסיה, איי דרום האוקיאנוס השקט וצפון מזרח אוסטרליה.

בישול ושיהיה לך קן ציפורים

בהתחשב בעובדה שיש הרבה מהומה על המרק הזה, כך שתוכלו להיות מופתעים להבין שלקן הציפור אין למעשה עסקה נהדרת של טעם, והתחושה דומה מעטנד ג’לטין וג’לי.

אנשים סיניים בדרך כלל מבשלים מרק קן ציפורים עם סוכר ומגישים אותו כמו מרק מתוק. הרבה אנשים כיום מעדיפים לבשל מרק קן ציפורים ללא סוכר אבן ומעדיף למזג אותו עם קצת חלב חם.

תהליך הבישול חיוני מאוד בעת יצירת מרק קן הציפורים. מיקרוגל רותח או בישול על תנור עלול ליצור את הקן כדי לחסל כל טעם שהוא והוא יופשט מערך התזונה שלו.

השיטה התכופה לבישול מרק הקן של הציפור תהיה לאדים אותה בהדרגה וקל לאחר שטיפתו במים.

מרק הקן של בירד יכול להוות מעדן ממחוז פאלוואן, במיוחד מהעיר הצפונית אל נידו, שמתורגמת ל”קן “שהיה שם בעיר המופעלת החוף הנינוחה הזו, התעניינתי לדגום את המרק המחלוקת-סוג של דקה “כשאתה ברומא”. בעיניי, רק כמה מעשרות הפאבים באל נידו באמת הגישו מרק קן ציפורים.

פיליפינים רבים אינם צורכים את זה בעיקר מנה שהם מתכוננים לתיירים סקרנים שכנראה שמעו על זה בצימרן או אפילו בורדיין.

מסעדות מקומיות עשויות אפילו לא להכין את הכל אם לא למרכיב העיקרי להיות “שכונה” בעדינות; המקיף את אל נידו יחד עם האיים השכנים של מפרץ בקוט הם תצורות סלע רבות של אבן גיר, בהן מטפסים פיליפינים הרפתקנים עולים צדדים בצוקים חדים כדי לקצור את טביעות הרגל מהים הגבוה.

מכיוון שאתה יכול לדמיין, זה לא בסיסי לחבר קן לקיר מערה כלשהו. עופות חרוצים אלה מנצלים שילוב של עלווה, עלווה, שיער, פרווה ונוצות כדי לעצב את הקן.

המרכיב הסודי המוזר באמת: לירוק. האדם ציפורים נוקבות את עצמן אצות, מה שמעורר אותן לרוק כלברדודל בפיקניק. חוטי רוק, הכוללים חלבון מליטה המכונה ריר, מופיעים מפה הציפור שלהם.

לאחר יבש, הירק מתפקד כמלט. העופות הערמומיים עדיין ימשיכו לבנות אל הקן עד שיוכל לתמוך במשקל משפחת הציפורים שלה. ההליך בדרך כלל אורך ארבעה עשר יום.

פסק הדין האחרון: זה לא היה בדיוק המרק הכי טוב שהיה לי אי פעם, אבל זה לא היה מגעיל. זה טעים ומרגיש כמו מרק עוף בסיסי תוך שימוש במרכיבים מינימליים שאתה עלול ליצור בעצמך בקלות אלא אם כן אתה מעוניין לרכוש לתכונות הרפואיות של אדניות ציפורים. (באופן אישי, עדיין לא הרגשתי כאילו היו לי הרבה יותר מוג’ו אחרי שנטעתי אותו)

במקרה שיש לך את הדרך, אתה יכול לבדוק את פאלוואן או אפילו הונג קונג להעדיף לעצמך או שאתה יכול פשוט לקחת את דבריי על כך, ולנסות לאפשר לסוויפטלטים להתגורר בשלום.