מנע תולעת לב עם PetMeds® Heart of Giveaway!

הוסף שיתוף כפתורי שיתוף ל- facebookfacebookfacebookshare ל- twittertwittertwittershare ל- pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore17

מרבית ההורים לחיות מחמד יודעים כי חתולים וכלבים זקוקים להגנה על תולעי לב, אך יתכן שלא יבינו מדוע יש צורך בהגנה על כל השנה. לכבוד חודש המודעות לתולעי לב, וכדי לעזור לנו בצרכי מניעת תולעי הלב של חיית המחמד שלך, PetMeds® מחלקת תעודת מתנה בסך 100 דולר.

מחלת תולעי לב היא אחד התנאים הבריאותיים הקטלניים ביותר המשפיעים על כלבים וחתולים. עם הזמינות הגדולה של תרופות למניעת תולעי לב, היא גם אחת המונעות ביותר. הורים לחיות מחמד שאולי דילגו על מינונים או עיכבו את חידוש המרשם שלהם בגלל עסוק עשויים שלא להבין עד כמה חשוב – וקל – זה לשמור על חיות המחמד המשפחתיות שלהם.

חתולים וכלבים מקבלים רק תולעת לב מהנשיכה של יתוש נגוע. בעוד שיתושים פעילים לרוב במזג אוויר חם ולח, הם יכולים לתקוף חיות מחמד משפחתיות בכל עת שזהו 50 מעלות פרנהייט או חם יותר, ויכולים אפילו לחיות בתוך הבית. מקרי תולעי לב נרשמים בכל חמישים המדינות.

מרבית המניעים של תולעי הלב לוקחים צורה של טיפול מקומי אקטואלי או טבליה טעימה לעיסה שניתנת מדי חודש. מוצרים מניעים מורכבים מחומרים פעילים המבטלים את זחלי תולעי הלב מזרם הדם לפני שהם יכולים להתבגר לתולעי לב למבוגרים הגורמים למחלות. בהתחשב בעובדה שמניעה עבודה על ידי הריגת הזחלים הרים את החודש הקודם, חשוב לתת להם כל השנה.

מניעת תולעי לב מבטלת לא רק תולעת לב, אלא גם טפילים פנימיים אחרים כמו תולעי שוט ותולעים עגולות, וחלקם אפילו הורגים גם פרעושים וקרציות. מתן אותם כל השנה הוא אחד הדברים הקלים ביותר שאתה יכול לעשות כדי להבטיח את בריאות חיית המחמד שלך.

הורי כלבים וחתולים מוזמנים להיכנס ללב PetMeds® של Giveaway כדי לקבל סיכוי לזכות בתעודת מתנה בסך 100 דולר למניעת תולעי לב.

הניתוח נמשך מיום שישי 1 באפריל 2022, עד יום חמישי, 28 באפריל, 2022. כל מי שנכנס משעה 12:01 בבוקר המזרחי (“ET”) 1 באפריל 2022 עד 28 באפריל 2022 בשעה 23:59 ET זכאי ל לנצח. יהיה מנצח אחד. תגובה למטה כדי להיכנס.

הורים לחיות מחמד יכולים לקנות את מניעת תולעי הלב של החתול או הכלב שלהם יחד עם תרופות מרשם אחרות ואספקה ​​באתר petmeds.com. על ידי ההרשמה לאוטו -ספינות, הם יכולים לחסוך 5% נוספים הנחה על מרשם חיית המחמד שלהם תוך הבטחה שתמיד יהיה להם את המינון הבא שלהם בזמן.

זכו בתעודת מתנה בסך 100 דולר מ- PetMeds®! האם חיות המחמד המשפחתיות שלכם מוגנות כל השנה? ספר לנו להלן מה אתה עושה כדי לעצור תולעת לב, ותוכל לזכות בתעודת מתנה בסך 100 דולר למניעת תולעי לב! המנצח ייבחר באופן אקראי ביום שני, 2 במאי, כך שלכל מי שמשתתף יש סיכוי לנצח! יהיה זוכה בפרס הגדול (1). (מוגבל לתושבי ארה”ב) בהצלחה!

מזל טוב לזוכה הפרס הגדול שלנו אל ורדיני בניו יורק. חפש מאיתנו דוא”ל! תחרות זו הסתיימה, אך דאג לחגוג את חודש המחמד הלאומי על ידי בילוי במטבח עם חיית המחמד שלך ובתנת המצב שלנו.