[מוצר חדש] מגבונים פרו -תרופתיים שומרים על חיידקים במפרץ

הוסף את שיתוף הכפתורים לשיתוף ל- Facebookfacebookfacebookshare ל- Twittertwittertwittershare ל- pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthuse

שמירה על ניקיון חיות מחמד יכולה להיות אתגר. משחק בחוץ, טיולים פנימה כמו גם מחוץ לארגז המלטה, או אפילו ליהנות מפינוק לא מסודר כמו גלידה יכולה להתקשר לטלפון לניקוי מהיר. מטלית כביסה לחה לא הורגת חיידקים כמו גם אמבטיה מלאה בכל פעם שחיית המחמד שלך קצת לא מסודרת אינה מעשית. מהי השיטה הטובה ביותר לשמור על פני חיית המחמד שלך, כפות כמו גם נקייה בתחתית בין שמפו?

שמור על חיידקים במפרץ עם מגבונים פרטיים

כל ההורים לחיות מחמד מבינים כי חיות מחמד נוטות להיכנס למצבים דביקים. ניגוב אנטיבקטריאלי מעשי קרוב בהישג יד, יכול לכרות את התפשטות החיידקים בכל ביתך.

מגבונים תרופתיים קודמים הם שיטה פנטסטית לשמירה על חיית המחמד שלך בין שמפו. פשוט קפוץ בחלקו העליון, שלף מגבת לחה, חד פעמית, כמו גם מחק זוהר מכריות כפות, בין בהונות, מתחת לציפורניים, בקפלי עור או בכל סוג של אזור שצריך לניקוי.

כל ניגוב ספוג מראש עם חומר אנטי-מיקרוביאלי טבעי מיוחד בשם ניסין. ניסין יעיל כנגד מגוון רחב של חיידקים כולל Staphylococcus aureus, S. intermedius כמו גם S. Schleiferi. החדשות הפנטסטיות הן שלמרות שניסין חזק כנגד חיידקים, הוא עדין מספיק לשימוש יומיומי.

מגבונים תרופתיים של Preva מושלמים לשימוש על חיות מחמד עם אזורים חמים או אלה המועדים לזיהומים בעור חיידקים. שמירה על אזורי נושא נקיים בין שמפו תרופתי עשויה לסייע לריפוי מהירות כמו גם למנוע התפשטות של חיידקים.

בפעם הבאה שחיית המחמד שלך צריכה מעט התרעננות, הושיט יד למגבונים תרופתיים. הם שיטה מהירה ועם זאת יעילה למחוק חיידקים כמו גם כל דבר אחר שחיית המחמד שלך נכנסת אליו.