האם אתה מנסה למצוא בית כלבי חיות מחמד בהתאמה אישית?

פוסט זה עשוי להיות מורכב מקישורי שותפים. אנו עשויים להרוויח כסף או מוצרים מהחברות שציינו בפוסט זה.
אחד החברים שלי עובד במשרד אדריכלות בשנה האחרונה בערך, אך לאחרונה היה לו הגירוד לעצב בתי כלבים מחמד בהתאמה אישית. תמיד היו לנו בתי כלבים לחיות מחמד לכלבי המשפחה שלנו בבית. לרוע המזל, מכיוון שאני גר בדירה קטנה עם רק פטיו לא היה לי את המותרות להשיג בית כלבים לחיות מחמד, קל וחומר בית כלבים מחמד בהתאמה אישית לחברי הפרוותי (אני מקווה שהכל ישתנה בזמן שאני מחפש להשיג בית עם חצר אחורית נהדרת).
עצרתי ליד הבית של חברתי האדריכלות לפני כמה ימים וקיבלתי מבט ממקור ראשון על אחד מאבות-הטיפוס שלו בהתאמה אישית של כלב לחיות מחמד. לכלב ההורים של חברתי, יוקי אפילו הייתה הזדמנות לבחון את הבית הכלבלב הזה.
בית מלאכה לחיות מחמד בהתאמה אישית
אני עדיין לא חושב שיש לו שמות לבתים האלה אז פשוט נקרא לאב -טיפוס 1 בית הכלבים לחיות מחמד של אומן.
מבחן יוקי נהג בבית כלבי המחמד

כן, זה חברנו יוקי בודק את אחת המרפסות במגורים הקטנים האלה. זה נראה די נוח!
זווית אחרת של כלב המחמד הזה בית זווית אחרת של אותו בית … ואותו כלב … הפעם מתאמן במילוי ישיבה. אתה יכול לראות מבפנים יש מיטה כלבים קטנה נהדרת כדי לשמור על חברך הקטן מרגיע וחם.
מבית המלאכה של בית המלאכה המחמד. אני לא בטוח יותר מדי מה יהיה התמחור על בתי כלבי חיות מחמד בהתאמה אישית, אבל אני בטוח שאתה יכול לעבוד על תמחור עם המעצב.
ניסיתי למצוא בית חדש (בית אנושי שהוא) כבר כמה שנים ואני מאוד אוהב את הארכיטקטורה של בית הכלבים לחיות מחמד של אומן (אני בעצם בדקתי את אייכלר בתים). אני מקווה שאם אוכל למצוא את הבית האידיאלי של אייכלר, אני יכול להזמין את חברתי לעצב בית כל דוגי המודרני של אמצע המאה, לסטטסון, לינוס ואדל. ראשית הדברים הראשונים … אני צריך למצוא בית חדש בשבילי ועבור הכלבים. מאחל לנו בהצלחה!

האם אתה מנסה למצוא בית כלבי חיות מחמד בהתאמה אישית? אם כן, הודע לנו מה אתה מנסה למצוא בקטע התגובות למטה. מה אתם חושבים על בתים כלבים בעלי מלאכה בהתאמה אישית? האם יש לך כבר בית כלבי חיות מחמד עבורך חברים פרוותיים?
עדכון: שמענו שהתמחור הולך להיות איפשהו בין 400-600 $ תלוי בגודל הכלב שלך. הנה כמה תמונות נוספות של בית כלבי המחמד הזה. כמו כן, ביצעתי כמה עדכונים לפוסט, מכיוון שללא ספק זהו בית כלבים מחמד בסגנון מלאכה בסגנון מלאכה.
הבחירות המובילות עבור הגורים שלנו
צעצוע הגורים הטוב ביותר שאנחנו אוהבים: צעצוע גורים של Camperoos עם פעימות לב וחום – הכי טוב לגורים חדשים. עוזר להקל על חרדה בביתם החדש.
כלב כלב לחיות מחמד ללעוס שאנחנו אוהבים: עצמות ולעיסה מקלות בריון – כל הגורים שלנו אוהבים לנשוך, לנגוס וללעוס. אנו אוהבים להשתמש במקלות בריונות כדי לעזור להסיט את ההתנהגויות הלא רצויות הללו.
פינוקי כלבי חיות מחמד הטובים ביותר שאנו אוהבים: רכבת כלבים מטורפת-חיות מחמד-פינוקים-אנו משתמשים באלה כפינוקים בעלי הערך הגבוה שלנו עבור גורי כלבי חיות המחמד שלנו.
אוכל כלבי חיות מחמד הטרי ביותר שאנחנו אוהבים: כלב המחמד של החקלאי – לפני כמה חודשים התחלנו להאכיל אוכל כלבי חיות מחמד טרייה והיא אוהבת את זה! קבל 50% הנחה על הקנייה הראשונה שלך מכלב החקלאי.

בדוק הרבה יותר מהמועדפים שלנו ברשימת הבדיקה החדשה שלנו.